Sazka Fantasy CS:GO

Prožij Sazka eLEAGUE s Fantasy naplno!  

Všichni fanoušci českého Counter-Striku mají jedinečnou šanci, jak si zlepšit zážitek ze sledování naší ligy! Sazka Fantasy totiž spouští turnaj, ve kterém si každý může složit svůj cskový dream team. A ve hře jsou navíc skvělé ceny!  

Sazka Fantasy je hra, ve které si už 5. rokem můžeš vybírat ty nejlepší fotbalisty a hokejisty do svého týmu a alespoň na chvilku se tak staneš trenérem. Nyní se ale nabídka rozšiřuje o Counter-Strike a ze hry se tak stává zábava nejen pro sportovní nadšence.  
 
Vybrat si můžeš ze všech hráčů napříč týmy, které hrají Sazka eLEAGUE. Na pět esporťáků máš budget 100 milionů, který nemusíš dodržet. Pokud se ale dostaneš do manka, budeme tvůj výsledek penalizovat a dostaneš o pár procent bodů méně.  

VSTUP DO SAZKA FANTASYPři skládání týmu se navíc netaktizuje jen o tom, jak kdo hraje a jakou má formu. Každému z pěti hráčů v tvé hvězdné sestavě přidělíš jednu roli, za kterou dostávají body navíc.  Jaké specializace v týmu najdeš?

Sniper: Umí tvůj hráč dobře s AWP, SSG 08 nebo třeba SCAR-20? Dej mu důvěru na pozici odstřelovače, který má extra body za killy již zmíněnými zbraněmi.

Pistol Guru: Tenhle borec by to měl umět s pistolí, jako nikdo jiný v týmu. Každý kill pistolí mu totiž ohodnotíme bodovou prémií.

Headshot Master:  Víš o někom z hráčů, kdo fakt rád trefuje hlavy? Pošli ho na pozici Headshot Mastera!

Bomb Specialist: Tahle pozice se hodí pro hráče, kteří se nebojí explozí. Pokud je v týmu někdo, kdo ovládá práci s bombou, měl by dostat tenhle job.

Entry Fragger:  První kill kola může rozhodnout nejen zápas, ale taky i souboj na Fantasy. Specializice Entry Fragger totiž dává body právě za úspěšný start kola.

Tak koho pošleš do hry? Přihlas se ještě dnes a nezmeškej svoji první šanci dokázat kámošům, že se v CSku vyznáš nejlíp právě ty!

Důležité otázky a odpovědi k Sazka Fantasy

Otázka: Je Sazka Fantasy (CS:GO) zdarma?
Ano, hrát Sazka Fantasy nic nestojí. Registrovat se můžete zde.

Otázka: O co se hraje?
V každém kole se mezi (nejlepší) hráče rozdělí 9 100 korun. Celkově ceny dosahují 100 000 korun.

Otázka: Z jakých hráčů si mohu vybrat?
Soupisku si každý uživatel vybírá z hráčů, kteří jsou nahlášeny v soupiskách týmů pro Sazka eLEAGUE CS:GO.

Otázka: Je možné zvolit soupisku z hráčů stejného týmu?
Odpověď je poměrně snadná, ano je to možné. Nicméně při volbě dražších hráčů, například SINNERS, je velmi pravděpodobné, že bude překročen budget 100 milionů a tedy bude zaznamenána % ztráta bodového zisku na vaše konto.

Otázka: Kdy se uzavírá možnost skládat soupisky pro dané kolo?
Skládání soupisek pro dané kolo je otevřeno v hrací den do 13:15. Soupisky můžete tedy zvolit ještě během úvodního studia Sazka eLEAGUE.

Otázka: Podle čeho vybrat hráče do jednotlivých rolí?
Doporučujeme sledovat samotný stream, kde uvidíte chování jednotlivých hráčů, stejně tak můžete sledovat podrobné statistiky ať již na Sazka Esport webu, tak i v Sazka Fantasy, kde uvidíte počty uskutečněných situací, ať již jde o entry killy, položené a zneškodněné bomby nebo headshoty.