Sazka Fantasy CS:GO

Sazka Fantasy CS:GO

Sazka Fantasy CS:GO

Prožij Sazka eLEAGUE s Fantasy naplno!  

Všichni fanoušci českého Counter-Striku mají jedinečnou šanci, jak si zlepšit zážitek ze sledování naší ligy! Sazka Fantasy totiž spouští turnaj, ve kterém si každý může složit svůj cskový dream team. A ve hře jsou navíc skvělé ceny!  
 


Sazka Fantasy je hra, ve které si už 5. rokem můžeš vybírat ty nejlepší fotbalisty a hokejisty do svého týmu a alespoň na chvilku se tak staneš trenérem. Nyní se ale nabídka rozšiřuje o Counter-Strike a ze hry se tak stává zábava nejej pro sportovní nadšence.  
 
 Vybrat si můžeš ze všech hráčů napříč týmy, které hrají Sazka eLEAGUE. Na pět esporťáků máš budget 100 milionů, který nemusíš dodržet. Pokud se ale dostaneš do manka, budeme tvůj výsledek penalizovat a dostaneš o pár procent bodů méně.  

REGISTROVAT SE DO SAZKA FANTASY




Při skládání týmu se navíc netaktizuje jen o tom, jak kdo hraje a jakou má formu. Každému z pěti hráčů v tvé hvězdné sestavě přidělíš jednu roli, za kterou dostávají body navíc.  Jaké specializace v týmu najdeš?

Sniper: Umí tvůj hráč dobře s AWP, SSG 08 nebo třeba SCAR-20? Dej mu důvěru na pozici odstřelovače, který má extra body za killy již zmíněnými zbraněmi.

Pistol Guru: Tenhle borec by to měl umět s pistolí, jako nikdo jiný v týmu. Každý kill pistolí mu totiž ohodnotíme bodovou prémií.

Headshot Master:  Víš o někom z hráčů, kdo fakt rád trefuje hlavy? Pošli ho na pozici Headshot Mastera!

Bomb Specialist: Tahle pozice se hodí pro hráče, kteří se nebojí explozí. Pokud je v týmu někdo, kdo ovládá práci s bombou, měl by dostat tenhle job.

Entry Fragger:  První kill kola může rozhodnout nejen zápas, ale taky i souboj na Fantasy. Specializice Entry Fragger totiž dává body právě za úspěšný start kola.

Tak koho pošleš do hry?  Přihlas se ještě dnes a nezmeškej svoji první šanci dokázat kámošům, že se v CSku vyznáš nejlíp právě ty!