CS:GO

Uzavřená kvalifikace na světový šampionát je tady. Jak se poperou ve skupinách Češi a Slováci?

Uzavřená kvalifikace na světový šampionát je tady. Jak se poperou ve skupinách Češi a Slováci?
1. 12. 2022
  |  

Česká i Slovenská reprezentace startuje brzy ráno zápolení na světovém šampionátu IESF World Esports Championship 2022: Offline Qualifier. S kým a kdy se výběry utkají?

Pouze 3 nejlepší reprezentační výběry z celého světa se v rámci turnaje IESF World Esports Championship 2022: Offline Qualifier  dostanou až k postupu na hlavní event. První krok se pokusí udělat už ve skupinové fázi, která startuje zítra brzy ráno středoevropského času.

Slováky čeká ve skupině "A" souboj s Norskem, Bosnou a Hercegovinou a také Maltou. Přičemž první utkání odehraje výběr našich sousedů už 2. prosince od 2:00 CEST proti severskému soupeři, následně bitva v 8:40  s Bosnou a Hercegovinou a o den později také třetí utkání, opět v brzkých ranních hodinách.

Harmonogram Slovenské CS:GO reprezentace:

  • 2. prosince - 2:00 CEST - vs. Norsko
  • 2. prosince - 8:40 CEST - vs. Bosna a Hercegovina
  • 3. prosince - 5:20 CEST - vs. Malta

Na výběr Česka pod vedením manažera Štěpána Macha čekají ve skupině "E" zápasy s nepříjemným Německem, Belgií a také s výběrem Černé Hory. První duel sehraje tým složený z hráčů Sampi, eSuby a Entropiq Prague zítra od 5:20 našeho času. Zápolení ve skupině vyvrcholí v sobotu v 8:40 proti Černé Hoře.

Harmonogram České CS:GO reprezentace:

  • 2. prosince - 5:20 CEST - vs. Německo
  • 3. prosince - 2:00 CEST - vs. Belgie
  • 3. prosince - 8:40 CEST - vs. Černá Hora

Ze skupinové fáze postupují vždy pouze dva nejlepší celky, přičemž v BO1 round-robin se počítá každý bod, respektive výhra o to víc. Následně se všichni vrhnou do single-elimination BO3 play-off, ze kterého vzejde TOP 3, která doplní Indonésii, Severní Makedonii, Argentinu, Vietnam a Alžírsko na finálovém turnaji v boji o $100,000 a titul mistra světa.

Author photo
Vojtěch Pres Bývalý komentátor, nadšenec do rekreační cyklistiky a esportu.