CS:GO

TWR kvalifikace na BLAST: Drama v prodloužení. SINNERS míří do play-off po vítězství 28:25

18. 3. 2022
  |

Neuvěřitelně dlouhou se stala BO1 série mezi SINNERS a Eternal Fire. Turecký celek nenechal českým borcům nic zadarmo a několikrát jim sebral vítězství přímo před nosem. Vyrovnaný souboj dostál rozzuzlení až za stavu 28:25.

SINNERS dominovali úvodní polovině a po výsledku 11:4 směle směřovali za vítězstvím. Jejich šance zvýšil ještě vyhraný pistol round na startu druhé půle. Ovšem pak přišlo zaváhání, kterého turecký soupeř dokázal velkolepě využít a postupně stav srovnal.

Český tým se rozhoupal až v samotném závěru, kdy si dokázali vynutit pokračování v prodloužení.

To nenašlo vítěze na první, druhý, ani třetí pokus. Až 4. prodloužení rozhodlo o vítězství české sestavy za stavu 28:25. Vítězstvím si tak SINNERS zajistili nedělní play-off. V něm bude čekat domácí jedničku semifinále, a případně finále, v obou zápasech půjde o BO3 formát.