CS:GO

Thunderpick World Championship EU S1: Porazí ve 2. kole SINNERS portugalské SAW?

Thunderpick World Championship EU S1: Porazí ve 2. kole SINNERS portugalské SAW?
2. 8. 2023
  |  

Česká organizace SINNERS Esports bude pokračovat v náročném programu CS:GO sekce. Ta kromě CCT Online Finals 2 vyběhne dnes také do 2. kola Thunderpick World Championship European Series 1, kde se utká opět s portugalskými SAW. Zápas startuje již dnes odpoledne.

Druhé kolo vyřazovací části Thunderpick World Championship European Series 1 nabídne opět souboj české soupisky organizace SINNERS Esports s portugalskými SAW. Ti z posledních 5 zápasů prohráli pouze jediný, když nestačili na ruské Spirit v poměru 1:2.

SINNERS po konci v CCT North Europe Series 6 nastoupili nejen do prvního kola Thunderpick World Championship European Series 1, ale také odstartovali svoji pouť základní skupinou mezinárodního turnaje CCT Central Europe Series 7. 

Favoritem zápasu jsou díky svému postavení na 28. místě světového rankingu HLTV i formě z posledních zápasů, včetně vzájemného duelu jsou favoritem duelu portugalští SAW, na jejichž vítězství vypsal SazkaBET kurz 1,38:1. Naopak na vítězství SINNERS Esports je vypsán kurz 2,80:1.

V posledním vzájemném zápasu si SINNERS Esports se SAW nedokázali poradit, když prohráli v play-off CCT North Europe Series 6 v poměru 0:2 na mapách Vertigo (16:19) a Overpass (13:16). Dnes tak budou chtít oplatit portugalskému soupeři nepříjemnou porážku. 

Přímý přenos zápasu mezi portugalskými SAW a českými SINNERS Esports můžete sledovat už dnes od 16:00 na Twitch kanále GRIDEsports.

 


Author photo
Vojtěch Pres Bývalý komentátor, nadšenec do rekreační cyklistiky a esportu.