CS:GO

Souhrn: SINNERS porazili Apeks 2:0 a jsou blízko play-off

Souhrn: SINNERS porazili Apeks 2:0 a jsou blízko play-off
27. 4. 2021
  |  

Včerejší zápas SINNERS hravě zvládli, když porazili Young Ninjas 2:0 a dnes je čeká další zkouška. Od 18:00 vyzve beastik1 se svoji partou celek Apeks.

Další severská zkouška čeká na SINNERS v turnajích od Home Sweet Home. Po zimní edici dostala domácí jednička invite přímo do hlavního swissu jarního Spring Sweet Spring turnaje. Doposud měly výsledky SINNERS v těchto turnajích jedno společné. Úterní zápas v drtivé většině případů hráči českého celku prohráli. Zda tomu bude dnes jinak se dozvíme večer od 18:00, kdy je naplánován start zápasu.

Apeks je 51. tým světa, ovšem jeho kvality není dobré podcenit. V jeho řadách najdeme bronzového medailistu z Majoru nebo mladé talenty severské scény.

Komentářem dnešní duel doplní Michal "Mishek" Kabele a Vojtěch "Wango" Pres. Případné vítězství v dnešním zápase SINNERS výrazně posune k postupu do play-off. ve swiss formátu je totiž třeba z možných 5 zápasů zvládnout 3.

SINNERS vs. Apeks - 2:0

Zobrazená hodnota kurzů je k 27 dubnu 2021, 9:35. 
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+Zdroj úvodní fotografie: ESL / Social Media Dennis "Dennis" Edman
Author photo
Vojtěch Pres Bývalý komentátor, nadšenec do rekreační cyklistiky a esportu.