CS:GO

UPDATE: Zápasy jara? SINNERS zvítězili a postupují do ESEA Premier

UPDATE: Zápasy jara? SINNERS zvítězili a postupují do ESEA Premier
17. 4. 2021
  |  

Blízko dalšímu milníku. SINNERS čeká boj o ESEA Premier, poslední zápasy, které rozhodnou o postupu do prestižní soutěže.

V cestě do ESEA Premier Season 37 stál proti SINNERS  jako první německý tým ALTERNATE aTTaX. In-game-leader beastik1 a jeho družina smetla 71. tým světa po výsledku 2:0, čímž se dostala do zápasu do postup.

Dnes večer od 19:00 bude stát v cestě SINNERS za splněním dílčího cíle celek Lyngby Vikings. Česká jednička měla se svým dnešním soupeřem dočinění již v minulosti. Celkové skóre na mapy mluví jednoznačně pro zástupce československé scény, kteří vyhráli 8 map a pouze ze 3 odcházeli poraženi. V jediné sérii dokázali Lyngby nad SINNERS uspět.

Pokud by se SINNERS nepovedlo dnešní zápas zvládnou, dostanou ještě jednu šanci v lower bracketu. Zde se jím soupeřem o postup stane vítěz duelu Sangal/FATE.

Management SINNERS se snaží domluvit vysílání zápasu na jejich domovském Twitch kanále. Prozatím je k zápasu přidělen pouze jeden stream a to watchfulTV.

UPDATE:
SINNERS porážejí tým Lyngby Vikings jednoznačně 2:0 a postupují do ESEA Premier Season 37.Zdroj úvodní fotografie: sinners.gg

ACE ze zápasu, který převedl Adam "NEOFRAG" Zouhar:
Author photo
Vojtěch Pres Bývalý komentátor, nadšenec do rekreační cyklistiky a esportu.