CS:GO

Singularity s GuardiaNem prošli Open kvalifikací na IEM Fall CIS

Singularity s GuardiaNem prošli Open kvalifikací na IEM Fall CIS
11. 9. 2021
  |  

Spletitá a nepříjemná kvalifikace pro 128 týmů se netýká jen EU regionu, ale také regionu CIS. Právě zde se slovenskému hráči s jeho spoluhráči povedlo uspět a zajistit si postup do uzavřené kvalifikaci.

Singularity na své cestě museli projít několika zápasy, poslední 2, které se odehrály už v rámci HLTV byly proti AVE (16:3) a Websterz (2:0). Na první pokus splněný úkol nově složeného týmu a premiéra, která nepřinesla (nepříjemná) překvapení.

Na poslední dělení RMR bodů v regionu CIS mají přímou pozvánku NAVI, Gambit, Virtus.Pro, Spirit forZe a K23, tedy nejlepší týmy z hlediska bodování. Osmička celků bude pak v uzavřené kvalifikaci bojovat o 6 slotů, které doplní pozvané celky.Zde Singularity narazí například na Entropiq nebo Akuma a další kvalifikované celky.

Vzhledem k tomu, že v EU regionu neprošel kvalifikací žádný domácí hráč nebo tým, bude se muset česko-slovenská scéna spolehnout na reprezentaci právě GuardiaNa, STYKA, frozena a tým SINNERS, který vstupuje v příštím týdnu do evropské části closed kvalifikace.

Zdroj úvodní fotografie: Twitter @TeamSingularity

Author photo
Redakce Společná práce redakce Sazka Esport