League of Legends

Random je po dvou zápasech stoprocentní, Sajatorovi start LVP nevyšel

Random je po dvou zápasech stoprocentní, Sajatorovi start LVP nevyšel
19. 1. 2024
  |  

Úvodní dvě kola španělské Superligy udělaly fanouškům českých zástupců pouze poloviční radost. úspěšně do ligy vstoupili největší favorité.

Midlaner Random, který se z končících Bisons posunul do akademie LEC týmu Movistar Koi, může mít po prvních zápasech ze svého přestupu skvělý pocit. Jeho celek totiž díky výhrám nad týmy ZETA a Guasones zahájil LVP perfektním týdnem. 

V celku ZETA najdeme bývalého supporta eSuby FGG nebo jungler Glore Indecisiona. Oba celky vyšly v prvních kolech naprázdno a dle papírových předpokladů budou mít s postupem do playoff velké starosti.

Barca esport v roce 2024 | Zdroj: Barca esport

Stejně bude muset zabrat i Sajator s Barcou, esportová organizace slavného fotbalového týmu totiž i přes slibnou soupisku nedokázala vyhrát proti CASE ani UCAM, což budou přímí konkurenti týmu v bojích o postup.

Soutěž spolu s UCAM a KOI vedou na skóre 2:0 také Heretics a Ramboot. Další kola nás spolu s prvními ERL čekají příští středu a čtvrtek od 18 hodin. KOI se střetnou s Rebels a UCAM, na Barcu Ramboot a GIANTX PRIDE.Zdroj úvodní fotografie: Movistar Koi

Author photo
David Vogel Komentátor, analytik a B+ tier ukulele hráč