CS:GO

První kolo nového formátu Pinnacle Cup IV klepe na dveře. Bude u toho i český tým Dynamo Eclot

První kolo nového formátu Pinnacle Cup IV klepe na dveře. Bude u toho i český tým Dynamo Eclot
25. 4. 2022
  |  

Dneškem startuje Pinnacle Cup IV, který se však bude hrát částečně jiným formátem než doposud. Během úvodních dní se totiž týmy perou v několika skupinách hraných single elimination bracketem, bude u toho i Dynamo Eclot.

Pinnacle Cup IV je rozdělen na 3 části, přičemž první se hraje ve formátu jednoduchého bracketu skupin a velmi rychle tak určí postupující do druhé, kterou je tradiční swiss. Závěrečné play-off se následně hraje ve formátu single-elimination.

Dynamo Eclot vstupuje do úvodního kola své skupiny (Group B) dnes od 17:30, kdy vyzve francouzský tým Falcons. Ve skupině se ještě nachází Case a Savage. Formát skupiny tedy nabídne pomyslná dvě "semifinále" a jedno finále o postup do další fáze. Úvodní duely se hrají pouze ve formátu BO1, následně postupující zápas pak ve formátu BO3. Mnoho prostoru k zaváhání tak týmy nemají. 

Prozatím se v jiných skupinách nachází týmy jako Finest, Tricked, ALTERNATE aTTaX nebo MASONIC. Solidní tier 3 evropská účast tak dá Dynamo Eclot další příležitost uspět.


Author photo
Vojtěch Pres Bývalý komentátor, nadšenec do rekreační cyklistiky a esportu.