CS:GO

Play-off Spring Sweet Spring odstartují SINNERS proti Lyngby Vikings v pondělí od 9:00

Play-off Spring Sweet Spring odstartují SINNERS proti Lyngby Vikings v pondělí od 9:00
2. 5. 2021
  |  

Další dopolední zápas čeká na SINNERS již v pondělí. Od 9:00 bude česká jednička bojovat s Lyngby Vikings o postup do čtvrtfinále Spring Sweet Spring #1.

Náročný program i stupňující se tlak. SINNERS si v minulém týdnu dokázali poradit se dvěma celky z TOP25 světového žebříčku a opět ukazují, že jsou na cestě do elitní společnosti. Chybí jediné. Triumf z mezinárodního (online) turnaje.

Beastik1 a jeho spoluhráči měli příležitost dnes (v neděli), když bojovali v playoff EDC #3. Další šance přichází v pondělním Spring Sweet Spring turnaji, který se přehoupl do své závěrečné fáze. V případě vítězství nad Lyngby Vikings, s nimiž mají SINNERS vynikající bilanci, čeká na českou jedničku brazilský celek FURIA. Souboj s týmem z první světové desítky by byl velkou výzvou a testem.

SINNERS naposledy svého zítřejšího soupeře potkali v boji o ESEA Premier. Tehdy z toho bylo jasné vítězství pro český celek 2:0 (Vertigo 16:6; Mirage 16:3).

SINNERS vs. Lyngby Vikings

Zobrazená hodnota kurzů je k 2. květnu 2021 12:00.
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+ 

Živé vysílání:

Stream bude klasicky možné sledovat na Twitch eLEAGUEcz a našem Facebooku Sazka Esport. Začínáme v pondělí od 9:00.Zdroj úvodní fotografie: sinners.gg
Author photo
Vojtěch Pres Bývalý komentátor, nadšenec do rekreační cyklistiky a esportu.