G2 Esports oznámili stylově novou LoL sestavu. Přidávají se (ne)známá jména
League of Legends

G2 Esports oznámili stylově novou LoL sestavu. Přidávají se (ne)známá jména

G2 Esports oznámili stylově novou LoL sestavu. Přidávají se (ne)známá jména
3. 12. 2021
  |  

G2 Esports oznámili novou LoL soupisku pro LEC 2022. Stylově jak je jejich zvykem.

Bývalý hráč a nyní CEO G2 Esports Carlos "ocelote" Rodríguez je známý tím, že obsah, který vytváří jeho tým a organizace je naprosto klíčovou součástí komunikace v esportu. To nyní dodržel i v klipu, který oznamuje novou G2 Esports sestavu v League of Legends pro LEC 2022, kde si sám zahrál ústřední roli společně s Jankosem a Capsem.

Právě poslední dva jmenovaní jsou jediní přeživší rošády, kterou G2 Esports dělají ve své LoL divizi. Wunder, Rekkles, Mikyx, Grabbz (Head Coach) nebo Nelson, ti všichni byli odejiti, respektive nachystáni k prodeji. V některých případech, jako je Rekkles, už víme kam zamíří, u jiných stále čekáme.V posledních dnech sílil tlak od fanoušků na ocelota i G2 jako takové. Příznivci s každým dalším dnem chtěli vědět víc a víc o LoL sestavě, která je tak populární. G2 Esports však napínali čím dál dýl, až před pár dny začali oznamovat postupně francouzské duo Romain Bigeard & Raphael Klausmann do managementu sekce, Dylan Falco jako Head Coach a také Rodrigo Oliveira jako Head Analyst.

Až dnes, v pátek 3. prosince, organizace oficiálně oznámila roster pro rok 2022. V některých jménem značně překvapující. Na TOP přichází bývalý hráč Schalke 04 Sergen "Broken Blade" Çelik, který má za cíl nahradit populárního Wundera. Jungle a Mid zůstávají obsazeny Jankosem, respektive Capsem a nové Bot duo vytvoří dva hráči bez zkušeností z LEC - Španěl Victor "Flakked" Lirola, který doposud hrál v MAD Lions Madrid (B tým MAD Lions) a jednadvacetiletý Belgičan Raphaël "Targamas" Crabbé, který přichází z Karmine Corp. V případě posledního hráče je otázkou, zda nebude součástí "dealu" mezi G2 a Karmine Corp v případě prodeje Rekklese.

Jedno mají všichni nově příchozí společné. Jde o velmi mladé, perspektivní hráče, kteří by se v případě dobrých výkonností mohli managementu organizace hodit při budoucím prodeji do zámoří nebo jiných evropských týmů.

Author photo
Vojtěch Pres Bývalý komentátor, nadšenec do rekreační cyklistiky a esportu.