CS:GO

Flashpoint 3 startuje: NiP poprvé s dev1cem, Astralis nad propastí

Flashpoint 3 startuje: NiP poprvé s dev1cem, Astralis nad propastí
10. 5. 2021
  |  

Jen co skončil DreamHack Masters, roztáčí se kolotoč turnaje Flashpoint, který bude trvat do konce května.

V akci uvidiíme slovenké hráče frozena (mousesports) a STYKA (FunPlus Pheonix), dev1ce v NiP i Astralis, kteří se pokusí vyhnout dalším změnám.

Dvě věci, které vzbuzují zájem se týkají Astralis a NiP. Na jedné straně bývalá světová jednička ztrácí tempo a nedaří se vrátit na dlouhodobě vítěznou vlnu. Na druhé straně jsou NiP, které čeká s dev1cem v sestavě premiéra.

Astralis se pokouší uspět. Přijde změna pokud se tak nestane?

Spekulace se po světě šíří rychlostí světla. Bude odchod dev1ce jedinou změnou v Astralis? Po dalším "výbuchu" dánských králů na DreamHack Masters, kde tým nepřešel přes G2 ve čtvrtfinále, sílí spekulace o další změně, která by mohla přijít. Zátěžovým testem současné sestavy zřejmě bude turnaj Flashpoint 3, ve kterém jsou Astralis jako 2. nejvýše nasazený celek.

První zápas dánského týmu začíná dnes od 21:00. V úvodním souboji budou stát proti týmu OG, který do zápasu vstupuje dokonce v kurzu 1,80 jako favorit.

Podobný osud jako Astralis by mohl potkat trápící se Vitality, kteří se také potácejí s nevyrovnanou formou.

Ninjas in Pyjamas čeká první oficiální zápas s dev1cem v sestavě

Dánský "princ" s plynulou švédštinou vstoupil do organizace NiP před několika týdny. Přestup jako hrom. Celý Counter-Strike svět ten den neřešil nic jiného, protože několikrát se Nicolai "dev1ce" Reedtz setkal s tím, že musí ukázat v jiném "než TOP týmu", že on sám je světovým hráčem té nejvyšší úrovně.

A čas této zkoušky začíná nyní. Ninjas in Pyjamas nejsou favoritem, zraky všech se ale začnou ubírat k dánskému hráči, který má být tím dílkem skládačky, jenž dotáhne švédskou organizaci k triumfu. Úvodní zápas hrají NiP v pátek večer proti týmu Anonymo, který bude jasný outsider.

Rozpis zápasů Flashpoint 3 na následující týden:

Kompletní kurzovou nabídku k turnaji Flashpoint 3 je možné najít na SazkaBETu.

Zobrazená hodnota kurzů je k 10. květnu 2021 9:15
Ministerstvo financí varuje: Účastní na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

V sobotu a neděli nás čekají úvodní zápas v "lowerbracketu", tedy mezi týmy, které své úvodní zápasy nezvládnou.Zdroj úvodní fotografie: flashpoint.live
Author photo
Vojtěch Pres Bývalý komentátor, nadšenec do rekreační cyklistiky a esportu.