European Pro League S8: Entropiq vyzvou Sampi, Cryptova čeká na dalšího soupeře

1. 6. 2023
|
V pátek bude pokračovat turnajové série European Pro League Season 8, ve které česko-slovenskou scénu reprezentují organizace Dynamo Eclot, Cryptova, Entropiq a vítěz nižší soutěže, tým Sampi. Jak si vedou a kdy je čekají další zápasy?
Společně jsou ve skupinách "A", respektive "D" nalosovány v soutěži European Pro League Season 8 dvojice týmů Dynamo Eclot a Cryptova, respektive Entropiq a Sampi. A právě na vzájemný duel druhé dvojice už zítra dojde. Ani Sampi, ani Entropiq totiž nezvládli své úvodní zápasy v turnaji a v GSL skupině je bude čekat vzájemná eliminační bitva.
Do ní by měl vstupovat z hlediska kurzového favorita tým Sampi. SazkaBET vidí šance na vítězství celku v kurzu 1,61:1, na Entropiq, s nímž se Sampi utkali už před týdnem na offline akci, je vypsána hodnota 2,15:1. Zajímavý je také kurz 1,87 / 1,83 na to, zda se odehrají / neodehrají všechny 3 mapy. Duel je v plánu v pátek od 10:00.
Ve skupině "A" se úvodní zápas povedl týmu Dynamo Eclot, který se díky vítězství dostal do Winners Match, kde se utká s PGE Turow. Tedy s týmem, který vyzrál v rámci otevíracího duelu nad Cryptovou. A právě ostravský celek se výhrou v eliminační bitvě dostal do rozhodujícího zápasu, který odehraje s poraženým výše zmíněného zápasu.
Další program European Pro League Season 8
Pátek 2. června
- 10:00 | Entropiq vs. Sampi
- 12:30 | Dynamo Eclot vs. PGE Turow
- 17:00 | Anonymo vs. GTZ
Sobota 3. června
- 10:00 | The Prodigies vs. IKLA
Pátek 2. června
- 10:00 | Cryptova vs. Poražený zápasu DNE / PGE Turow
- 12:30 | Singularity vs. Iron Branch