CS:GO

ESEA týden pravdy: SINNERS a 3 zápasy, které je dělí od play-off Premier

ESEA týden pravdy: SINNERS a 3 zápasy, které je dělí od play-off Premier
6. 12. 2021
  |  

Ztratit šanci na postup do play-off ESEA Premier by bylo jednoznačným nesplněním cíle. Jaká cesta ale vede pro SINNERS v cestě mezi nejlepších 8?

Záře reflektorů a předvánoční boj o postup do ESL Pro League Season 16 Conference nebo zmar a smutek z promarněné šance dostat se opět ke konfrontaci s nejlepšími celky? SINNERS začínají dost možná týden pravdy.

Jak vypadá situace v ESEA Premier?

SINNERS se nachází ve skupině "A" ESEA Premier Season 39, kde z dosavadních 5 zápasů 3 ovládli a ve dvou odešli jako poraženi. Předchozí zkušenosti mluví jasně - na postup do play-off z devítičlenné skupiny je potřeba uhrát minimálně čtyři, spíše pět, her. Například v sezoně 37, kdy hráli i SINNERS, se díky skóre 4:4 dostal do play-off jediný tým. V následujících sezoně už bylo týmů více.

Aktuální pořadí skupiny A:

 1. Finest - 5:1
 2. DBL Poney - 4:3
 3. SINNERS - 3:2
 4. Entropiq - 2:1
 5. GamerLegion - 2:2
 6. AGO - 2:2
 7. Anonymo - 1:2
 8. Wisla Krakow - 1:3
 9. forZe - 1:5

Pořadí uvádíme k pondělním 12:00.
Vzhledem k velmi rozdílnému počtu zápasů všech týmů je potřeba se dívat zejména na "sebe a své" výsledky. V našem případě zejména výsledky SINNERS a také GamerLegion, kde hraje slovenský hráč ZERO.

Program SINNERS:

 • 7. prosince - 19:00 CEST - vs. Entropiq
 • 8. prosince - 15:00 CEST - vs. Anonymo
 • 8. prosince - 15:00 CEST - vs. Wisla Krakow

Program vychází z ESEA profilu SINNERS a naplánovaných zápasů. 

Nic lehké, ovšem ani nic neřešitelného čeká na SINNERS v posledních 3 zápasech, kde postupně tým vyzve Entropiq a polské týmy Anonymo & Wisla Krakow. Zejména v posledních zápasech půjde o hodně. Oba týmy se totiž drží ve spodní části tabulky a výhry nad nimi, by vytvořily ještě větší "díru" mezi postupující čtyřkou a zbytkem.

Přímý přenos zápasů SINNERS v ESEA Premier by měl být k dispozici na oficiálním kanále organizace.Zdroj úvodní fotografie: CNC/Sazka eLEAGUE

Author photo
Vojtěch Pres Bývalý komentátor, nadšenec do rekreační cyklistiky a esportu.