CS:GO

Epic GOCL: ENTERPRISE po 109 kolech postupují do finále upper bracketu

27. 10. 2022
  |

ENTERPRISE porazili v nekonečném duelu Copenhagen Flames 2:1 a v turnaji skončí nejhůře třetí. Jen první mapa trvala 54 kol.

Po vyhraném úvodním zápase nad SINNERS se ENTERPRISE představili dnes v semifinále upper bracketu proti dánskému celku Copenhagen Flames.

ENTERPRISE vs. Copenhagen Flames

Výsledek - 2:1
  • de_inferno | 28:26 (2:13)
  • de_ancient | 13:16 (7:8)
  • de_overpass | 16:10 (10:5)

ENTERPRISE naskočili do zápasu katastrofálně. Za T-stranu nebyli schopní nic vymyslet a první polovinu prohráli 2:13 a po následné změně stran prohráli i pistol round. Poté přišel však neuvěřitelný obrat, EP začali na mapě dominovat a dokázali srovnat na 15:15. V prodloužení se oba týmy postupně předháněli ve vedení, po šesti kolech bylo však vždy skóre vyrovnané. Až ve čtvrtém prodloužení dokázali hráči české organizace svého soupeře přehrát a vyhrát tak 28:26. Zajímavostí je, že poslední mapa, kterou předtím ENTERPRISE odehráli, skončila také po 54 kolech, prohrou EP 26:28 (Zápas proti FTW v rámci CCT Central Europe).

Druhou mapu zvládli lépe hráči Copenhagen Flames, kteří po výhře 13:16 srovnali skóre na 1:1 a dotáhli tak utkání do decideru. Tím se stal overpass, na němž zahráli EP solidní CT-stranu a vedení 10:5 si už jen pohlídali po změně stran. Po výsledku 16:10 tak ENTERPRISE vyhráli celý zápas 2:1 a poslali svého soupeře do semifinále lower bracketu.

The eLiVe a h4rn překročili za celý zápas metu 90 nastřílených fragů. Blytz se zastavil těsně pod ní, když nastřílel fragů 87, nicméně se dostal na nejvyšší ADR ze všech, a to 95,8.

ENTERPRISE se touto výhrou posouvají do finále upper bracketu, v němž zítra od 19:00 narazí na lepšího ze zápasu Nemiga/ECSTATIC. Již teď mají však zajištěné nejhůře třetí místo a finanční bonus 7 500$.