CS:GO

Entropiq, Sampi, Cryptova a Dynamo Eclot zasáhnou do European Pro League S8 s prizepoolem $20,000

Entropiq, Sampi, Cryptova a Dynamo Eclot zasáhnou do European Pro League S8 s prizepoolem $20,000
25. 5. 2023
  |  

Čtyři česko-slovenské organizace, respektive jejich CS:GO týmy, si zahrají 8. sezonu European Pro League Division 1. Nechybí pozvánky pro Sampi, vítěze 2. divize, Cryptovu, Entropiq nebo Dynamo Eclot.

Do dalšího evropského soutěže dostala pozvánku hned čtveřice česko-slovenských organizací se svými CS:GO sekcemi. Mezi ně patří tým Sampi, vítěz 2. divize European Pro League, společně s kterým si 8. sezonu první divize zahrají také Cryptova a Entropiq (oba účastníci play-off 2. divize) a Dynamo Eclot.

Cryptova a Dynamo Eclot společně nastoupí do skupiny "A", kde se utkají v prvním případě s PGE Turow, ve druhém s ENCE Academy. Ve skupině "D" se objeví Entropiq, kteří v úvodním duelu vyzvou tým Anonymo a Sampi, které budou čekat GTZ Esports. 
Seznam účastníků European Pro League Season 8 | Zdroj: Twitter European Pro League
Turnaj se hraje tradičním formátem GSL skupin BO3. Dva nejlepší pak z každé skupiny zamíří do vyřazovacích bojů, které budou odehrány v double-elimination pavouku s BO3 zápasy a následným BO5 grandfinálovým soubojem.

Přímé přenosy zápasů je možné postupně sledovat už od pátku na Twitch kanále pořadatele ligy, tedy tradiční adrese www.twitch.tv/euproleague3_en.

 


Author photo
Vojtěch Pres Bývalý komentátor, nadšenec do rekreační cyklistiky a esportu.