Valorant

Český hráč míří do organizace Fnatic

Český hráč míří do organizace Fnatic
8. 4. 2021
  |  

Legendární organizace Fnatic angažuje do své sestavy českého Valorant hráče Martina "Magnum" Penkova.

Dlouhé angažmá to v ENTERPRISE nebylo, vyjma kvalifikací na zahraniční turnaje je možností, jak Valorant sekci ukázat, jako šafránu a na to doplatili také hráči mladé tuzemské organizace v níž Magnum se svými spoluhráči 9. února skončil.Oznámení statusu "free agent" znamenalo možnost vybírat si mezi potenciálními nabídkami, nebo minimálně zisk zkušenost v podobě tryoutu, tedy jakéhosi předvýběru do týmů, které nové hráče hledají..

Nakonec dnes Martin "Magnum" Peňkov oznámil, že jeho cesta míří do organizace Fnatic. Šířily se také zprávy, že by Fnatic v "nové" FPS hře na poli esport mohl reprezentovat i například Olofmeister, vynikající CS:GO hráč.

Magnum bude hrát po boku spoluhráčů z Británie, Chorvatska a Finska. Právě z poslední země se přidává do sestavy ve stejný den Nikita "Derke" Sirmitev. Zbytek týmu tvoří hráči, kteří se připojili teprve před několika týdny. Věříme, že k žádné divoké fluktuaci nedojde a český hráč svoji pozici a kvality v mezinárodní konkurenci uhájí.Zdroj úvodní fotografie: YouTube @ENTERPRISE Esports
Author photo
Vojtěch Pres Bývalý komentátor, nadšenec do rekreační cyklistiky a esportu.