CS:GO

Baráž ESL Challenger League: Dynamo Eclot zahodilo skvěle rozjetý zápas s BNE a končí

17. 7. 2022
  |

Dynamo Eclot v baráži o ESL Challenger League ztratilo skvěle rozjetý zápas s účastníkem Majoru, kosovským týmen Bad News Eagles. Po porážce 1:2 tak český zástupce končí.

Český celek Dynamo Eclot nedokázal v rámci barážového eliminačního utkání o ESL Challenger League uspět proti Bad News Eagles. Pozice v průběhu zápasu přitom byla více než luxusní.

Nejprve Dynamo Eclot ukořistilo vítězství na první mapě (de_inferno) v poměru 16:7, pričemž BNE uhráli ve druhé půli jediné kolo. Na druhé mapě se rozjela pořádná podívaná, ve které Dynamo Eclot nejprve prohospodařilo náskok, pak však získalo match point, který ovšem také nevyužilo.

Po vítězném prodloužení ze strany Bad News Eagles se šlo na decider (de_dust2). Na ní zvládl český tým první půli v poměru 9:6, následně vyhrál i pistol round, ale dále se jeho hra však rozpadla. Dynamo Eclot prohrálo 10 kol v řadě, padlo 10:16, 1:2 a šance na ESL Challenger League skončila.