CS:GO

Astralis mají nového AWP hráče! K týmu se přidává talentovaný Dán

Astralis mají nového AWP hráče! K týmu se přidává talentovaný Dán
26. 7. 2021
  |  

Dánská organizace Astralis směřuje s výhledem do budoucna a podepisuje talentovaného mladíka na pozici AWP. Bude to trefa do černého?

Před pár dny bylo oznámeno prodloužení smlouvy s dánským in-game leaderem a kapitánem týmu Lukasem "gla1ve" Rossanderem a dnes dánská organizace pokračuje v posilování CS:GO sestavy.

Do týmu se má jako 6. hráč přidat dánský talent a osmnáctiletý AWP hráč Philip "Lucky" Ewald, který dosud své schopnosti ukazoval v týmu Tricked. Mezi dánskými organizacemi tak zafungovala přestupová trasa.
Astralis se tak opět po několikaměsíční pauze pouští do hraní v rosteru o 6 hráčích. Několik členů sestavy navíc zmiňovalo, že pozice AWP a chybějící primární sniper je trápí v cestě zpět mezi elitu. To by se nyní mohlo a mělo změnit.

Lucky je však především slibným příslibem pro budoucnost dánského celku, protože nad potvrzením smluv dalších hráčů stále visí otazník. Dánské celky odmítly komentovat další detaily přestupu a sumu, za kterou se Lucky stěhuje. Oficiální datum začátku spolupráce je 1. srpna, kdy kontrakt vejde v platnost. Tým se posléze setká 9. srpna na bootcampu po letní přestávce.Zdroj úvodní fotografie: astralis.gg
Author photo
Vojtěch Pres Bývalý komentátor, nadšenec do rekreační cyklistiky a esportu.