League of Legends

6. týden LEC: Souboj králů a čeká nás krasojízda Čechů?

6. týden LEC: Souboj králů a čeká nás krasojízda Čechů?
16. 7. 2021
  |  

Nejvyšší evropská soutěž v League of Legends dnes vstoupí do 6. týdne a většina zápasů vypadá, že má jasného favorita. Podaří se oběma týmům s českými hráči získat důležité body v cestě do play-off? Celý víkend pak vyvrcholí souboj dvou historických králů Evropy, Fnatic a G2 Esports.

 

Zápas týdne: Fnatic vs. G2 Esports | 21:00 sobota 17. 7. 2021

Tohle! Tohle bude zápas, o který žádný fanoušek LEC nemůže přijít. 2 týmy, které vyhrály prakticky všechny tituly LEC a předchozí EU LCS (mimo MAD Lions a Alliance, kteří vyhráli po jednom splitu). G2 Esports, tým který na začátku letošní sezóny “ukradl” hvězdné AD carry, Rekklese, právě ze stáje Fnatic. G2 je tým plný superhvězd, ale až minulý týden se jim podařilo konečně vyhrát oba dva zápasy týdne.
 
Na druhé straně stojí Fnatic. Tým, který kde kdo před začátkem tohoto splitu odepsal kvůli změnám v sestavě a nepřesvědčivým výkonům v jarním splitu. Tak tento tým teď společně s Rogue vede celou tabulku ligy. Tenhle zápas nemůžete vynechat!

Dominance MAD Lions?

Papírově nejlehčí program čeká tento víkend úřadující šampiony ligy, tým MAD Lions, kde hraje česká dvojice Marek "Humanoid" Brázda (mid lane) a Matyáš "Carzzy" Orság (AD carry). Lvi se postaví týmům SK Gaming a Team Vitality.
 
MAD Lions vs. SK Gaming | 20:00 pátek 16. 7. 2021
(predikce: MAD WIN)
 
SK Gaming je momentálně naprosto jasně poslední tým tabulky se skóre 2-9 a prabídnými výkony. Tady musíme počítat s naprostou dominancí MAD Lions a dost pravděpodobně bude na co koukat. Takže pokud se chcete podívat na masakr v podání českých hráčů, nalaďte si dnes od 20:00 zápas MAD Lions vs. SK Gaming.