CS:GO
Sazka Fantasy

Ve středu od 18:00 čeká v dalším Sazka Fantasy podcastu dvojitá nálož hostů ze SINNERS a Stinx

Ve středu od 18:00 čeká v dalším Sazka Fantasy podcastu dvojitá nálož hostů ze SINNERS a Stinx
7. 9. 2021
  |  

Ve čtvrtém díle Sazka Fantasy podcastu se bude Bananides se svými hosty bavit o aktuálních tématech a predikcích na ideální Sazka Fantasy sestavu pro další kolo Sazka eLEAGUE.

Témat na probrání je celá řada, od právního sportu mezi dánským trenérem HUNDENem a organizací Heroic, důležité kvalifikace SINNERS na světové turnaje nebo třeba také remízu domácí jedničky v souboji s ENTERPRISE v Sazka eLEAGUE, která znamenala, že se vlasy analytika Cannieho obarví na blond.
Moderátorskou jedničku Jiřího "Bananides" Johanidese doplní dvojice zástupců právě české organizace SINNERS Esports. Jedním z nich bude velmi známá HeadShot Machine Max "SHOCK" Kvapil, tím druhým pak CEO Moritz Straube. Trojici doplní Matěj "Stinx" Štorek, který naskočil do kolotoče Sazka eELEAGUE po přestupu z DEFEATERS do eEriness.


Vzhledem k hostům nebude jistě nouze o kvalitní humor, narážky a popichování. A to nejen mezi členy osazenstva podcastu. Startujeme tradičně ve středu od 18:00 na twitch.tv/eleaguecz nebo sociálních sítích Sazka Fantasy. Pokud nestíháte přijít na živý přenos, zoufat nemusíte, záznam bude také na YouTube Sazka Fantasy.Author photo
Vojtěch Pres Bývalý komentátor, nadšenec do rekreační cyklistiky a esportu.