CS:GO
Sazka Fantasy

Sazka Fantasy za každou CS:GO sestavu pošle 20 korun na projekt Esports for Ukraine

Sazka Fantasy za každou CS:GO sestavu pošle 20 korun na projekt Esports for Ukraine
8. 4. 2022
  |  

Projekt Sazka Fantasy patřící do společnosti Sazka a.s. se rozhodl podpořit Ukrajinu, která se brání ruské invazi. Za každou soupisku vytvořenou do Sazka Fantasy CS:GO při Sazka eLEAGUE pošle peníze přes platformu Esports For Ukraine.

Společně pro dobrou věc! Tím se řídily organizace z česko-slovenské scény při tvorbě platformy esportsforukraine.com a projekt Sazka Fantasy se rozhodl zapojit také. Za každou sestavu vytvořenou během úvodních 3 kol Sazka eLEAGUE bude posláno 20 korun na podporu Ukrajiny přes zmíněný český projekt. 

VSTUP DO SAZKA FANTASY

Už nyní je zapojeno přes 1300 trenérů, kteří vytvořili svoji ideální pětici pro Sazka eLEAGUE, která startuje již v neděli. Vybráno je tak v tuto chvíli přes 26 000 korun. Vybrané finance poputují přes projekt Esports for Ukraine směrem na velvyslanectví Ukrajiny v Praze, následně pak na podporu ukrajinské armády.

Pokud ještě nemáte svoji Sazka Fantasy sestavu, můžete se přihlásit nebo zaregistrovat na webu sazkafantasy.cz a zapojit se tak jednak do boje o odměny, které jsou vypsány v každém kole, čímž zároveň podpoříte dobrou věc. 


Author photo
Vojtěch Pres Bývalý komentátor, nadšenec do rekreační cyklistiky a esportu.