CS:GO

Coverage: BRUTE základní část končí vítězstvím, do semifinále míří Sampi a SINNERS

6. 6. 2021
  |

Dramatická koncovka Sazka eLEAGUE jak na čele, kde týmy bojují o semifinále, tak o spodní část tabulky. Kdo si zajistí nejlepších výchozí pozici před play-off?

Tabulka Sazka eLEAGUE S1 2021:

13:15 | Entropiq Prague vs. Sampi

Výsledek - 0 : 2 (de_overpass 9:16; de_inferno 9:16)

Hned první mapa úvodní série zdramatizovala boj o 2. místo, které zajišťuje postup do semifinále. Sampi totiž ovládli pick Entropiq Prague, mapu Overpass 16:9, především díky výkonu beryho za CT stranu.

Na druhé mapě to byla podobná pohádka. Sampi porazili svého soupeře 2:0 a přiblížili se play-off.

15:00 | SINNERS vs. ENTERPRISE

Výsledek - 2 : 0 (de_mirage 16:4; de_inferno 16:14)

Sampi zvítězili a čekala se odpověď od ENTERPRISE. Parta pod vedením IGL the eLiVa měla před sebou nelehký úkol. Zvládnout zápas s domácí jedničkou. Od začátku byl však zápas pod vedením SINNERS: Ti kralovali na úvodní mapě a svému soupeři dovolili pouze 4 kola.

ENTERPRISE snažili na 2. mapě zvrátit osud a zajistit si alespoň 3. místo ve skupině. Sérií 7 kol na mapě Inferno se dostali na 14. bod, to bylo ovšem všechno co SINNERS dovolili ale následně zvítězili 16:14, celkově 2:0.

17:45 | eSuba vs. Cryptova

Výsledek - 2 : 0 (de_train 19:17; de_overpass 16:10)

Dominik "blogg1s" Janita a jeho heroický výkon s nespočtem úvodních killů táhl eSubu pryč z potenciálních vod baráže. Vyrovnaná první, i druhá, polovina znamenaly prodloužení. Zde Cryptova táhla za kratší konec provazu, což ve výsledku znamenalo jediné, Cryptova míří do baráže, eSuba do play-off. Ani na druhé mapě se Cryptova nedokázala zvednout a celkově tak po výsledku 0:2 zamířila do baráže.

20:00 | eEriness vs. BRUTE

Výsledek - 0 : 2 (de_nuke 19:22; de_inferno 14:16)

eEriness nechtějí odejít bez porážky, ale BRUTE jim Nuke nedovolili získat. Poslední celek Sazka eLEAGUE vedl 8:1 a posléze i 13:5, nakonec však padl a BRUTE získali další vítěznou mapu ve 2. prodloužení.