CS:GO

2. kolo Sazka eLEAGUE: Cryptova zvládla zápas s Inside Games

28. 8. 2022
  |

Ani druhý zápas nedělního programu Sazka eLEAGUE remízou neskončil. Cryptova si dokázala poradit s Inside Games v poměru 2:0 a získala důležité 3 body do tabulky.

Skvělým individuálním výkonem se na straně ING prezentoval Beedy, opak byl však pravdou, protože Cryptova šlapala jako celek. Dramatickou koncovku diváci neviděli, protože se ve 27. kole podařilo hráči BeryP úspěšně pushnout za CT mid, zneškodnit soupeře a Cryptova se mohla radovat z vítězství 16:11.

Vyrovnanost obou celků se ukazovala také v první polovině druhé mapy, která opět skončil 8:7 a ani jeden z týmů bojujících o důležité body se nedokázal urvat. Navíc do druhé půle ještě lépe vstoupili Inside Games, kteří však následně ztratili a tempo se sérií kol přebrala Cryptova.

Inside Games však nic nezabalili a dokázali v závěru získat vítěznou sérii také pro sebe, což znamenalo stav 15:14, pak však tahající Zyored získal (celkově téměř 30 killů) 2 killy a dostal Cryptovu do prodloužení, kde už se tým z vítězství mohl radovat.