CS:GO

Cannie, ZERO a Wango budou hosty Bananidese v Sazka Fantasy podcastu od 20:00

Cannie, ZERO a Wango budou hosty Bananidese v Sazka Fantasy podcastu od 20:00
22. 9. 2021
  |  

Šesté vydání Sazka Fantasy podcastu během podzimního splitu přináší zajímavou sestavu, která jím bude provázet. Speciálním hostem bude slovenský hráč ZERO.

Los skupin IEM Fall, změny v týmech Dark Tigers a Dynamo Eclot nebo aktuálně probíhající BLAST Premier Fall Groups. Témat je opět, podobně jako každou středu, celá řada.


Probírat je včetně Sazka Fantasy sestav bude moderátor Jiří "Bananies" Johanides, analytik a dvojnásobný vítěz Sazka eLEAGUE Hubert "Cannie" Ludwig, redaktor Sazka Esport Vojtěch "Wango" Pres a jako speciální host hráč GamerLegion Patrik "ZERO" Žúdel.

Pokud ještě nemáte připravou sestavu na další kolo, můžete se nechat inspirovat od expertů v oblasti. V každém kole kromě standardních cen pro nejlepší jsou vylosováni také hráči, kteří mají zdarma zařízené Fantasy+. 6 z nich si odnese výhru 500 korun. Celkově se v kole hraje opět o 9500 korun.

Sazka Fantasy podcast startuje dnes (ve středu) od 20:00 na Twitch kanále eLEAGUEcz a sociálních sítích Sazka Fantasy.Author photo
Redakce Společná práce redakce Sazka Esport