Dota 2

Preview: 3. kolo Sazka eLEAGUE Dota 2 nabídne zápasy eSuby, GG Dogs, Lidového Gamingu a Young

Preview: 3. kolo Sazka eLEAGUE Dota 2 nabídne zápasy eSuby, GG Dogs, Lidového Gamingu a Young
29. 4. 2021
  |  

Dota 2 týmy Young, GO GAME Dogs, eSuba a LIDOVEJ GAMING se budou v sobotu 1. května prát o body do tabulky 1. splitu Sazka eLEAGUE 2021. GO GAME Dogs chtějí první vítězství, eSuba a Young by rádi do čela nekompletní tabulky.

14:00 | Young vs. GO GAME Dogs

Nabídka kurzů:  Vítěz FT Young 1,15 - GO GAME Dogs 3,40

Po dvou prohraných zápasech v minulém kole by GO GAME Dogs rádi naskočili na vítěznou vlnu. Jejich soupeřem bude nevyzpytatelný celek Young, který nejprve během 2. kola Sazka eLEAGUE padl s Lutou, vzápětí se ale radovat ze zisku bodů proti BRUTE.

I tentokrát by Young měli mít lehce nahoru, GO GAME Dogs jim nedají však nic zadarmo.

15:15 | eSuba vs. Young

Nabídka kurzů: Vítěz FT eSuba 1,32 - Young 3,10

Young ve druhém zápase 3. hracího dne narazí na eSubu. Opět je tedy čekají 2 úvodní zápasy bez možnosti větší přestávky a v zápase z vítězem minulého splitu budou outsider. eSuba porazila Inaequalis a padla z Hippomaniacs. Čas na vítězné tažení tedy započal.

16:30 | GO GAME Dogs vs. LIDOVEJ GAMING

Nabídka kurzů: Vítěz FT GO GAME Dogs 1,90 - LIDOVEJ GAMING 1,80

Téměř až zápas pravdy bude čekat na GO GAME Dogs proti Lidovému Gamingu. S dost možná vědomím 3 porážek (nyní mají 2, otázka zůstává, jak se od 14:00 poperou s Young) budou GG Dogs hrát o možnost vůbec bojovat o dobrý seed v play-off. Naopak populární celek LIDOVEJ GAMING dokázal porazit Inaequalis a nyní si chce smlsnout i na svém prvním sobotním soupeři.

17:45 | LIDOVEJ GAMING vs. eSuba

Nabídka kurzů:  LIDOVEJ GAMING 4,35 - eSuba 1,17

Na závěr sobotního hracího dne dojde na souboj Davida s Goliášem. eSuba bude velkým favoritem a ve snaze dominovat tabulce základní částí bude chtít bezpodmínečně zvítězit. Vzhledem k úvodní ztrátě z Hippo nepřichází další zaváhání v úvahu.


Nabídka kurzů je vedena k 29. dubnu 2021; 14:40
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+


Všechny zápasy druhého hracího dne je možné od sobotního poledne sledovat na twitch.tv/eleaguecz:Zdroj úvodní fotografie: esuba.eu
Author photo
Martin Kopecký Vystudovaný žurnalista a nadšený hráč, co miluje CSko a Dotu a o esport se zajímá už více než 10 let.