League of Legends

Změna v LoL sestavě SINNERS. R0bbeda nahradí polský talent HeSSZero

Změna v LoL sestavě SINNERS. R0bbeda nahradí polský talent HeSSZero
4. 7. 2022
  |  

League of Legends sekce organizace SINNERS vítá nového hráče. Do sestavy se podívá polský top laner Paweł "HeSSZero" Karwot. Osmnáctiletý hráč poslední období strávil v severské lize NLC 2022 Summer.

Top laner Paweł "HeSSZero" Karwot se hlásí jako hráč v SINNERS. Mladý Polák doposud působil zejména v polské Superlize a také na severu Evropy, kde reprezentoval v aktuálním splitu tým Vanir.

Během jarního splitu v roce 2022 dokázal HeSSZero s týmem ESCA Gaming dokráčet ke 2. místu v rámci Ultraliga Season 7 Playoffs a tak se podíval až do European Masters (EU Masters) 2022 Spring, kde obsadil 14. - 16. místo.

„Pawel, i když hraje pár splitů, má skvělý znalosti svých matchupu a komunikaci na úrovni. Naše treninky byly najednou o dost efektivnější,“ vysvětluje situaci trenér Jan "Worry" Voráček a zároveň dodává: „Změna uprostřed sezony nepřisla z ničeho nic, zkoušeli jsme naše herní chyby fixnout ruznými způsoby, ale v posledních týdnech jsme cítili, že asi bude potřeba aby přisla změna.“ 

V SINNERS doposud pozici top lanera obsazoval vietnamský hráč Manh "r0bbed" Ha Duc, jehož cesta podle všeho skončila. „Jedná se o přestup, HeSSe jsme získali z týmu Vanir z NLC a rozhodli jsme se ho dát do hlavního lineupu,“ uzavřel situaci Worry.

Author photo
Redakce Společná práce redakce Sazka Esport