Esport

WE ARE SINNERS, trojnásobného mistra ČR v Counter-Striku na MČR požene k obhajobě týmová hymna

WE ARE SINNERS, trojnásobného mistra ČR v Counter-Striku na MČR požene k obhajobě týmová hymna
28. 10. 2023
  |  

SINNERS Esports přichází jako první tuzemská organizace s vlastní písničkou, která je zároveň i týmovou hymnou. K ní byl navíc vytvořen za pomoci umělé inteligence pod dohledem motion designéra Matěje Červinky moderní videoklip. SINNERS v cestě za hudebním prvenstvím spojili síly s rockerem Mirem Šmajdou a kapelou TERRAPIE.

„Měli jsme v hlavě nápad na song, který by se stal hymnou SINNERS, už delší dobu. Výzva spočívala v tom, jaký žánr by nás nejvíce definoval, vzhledem k tomu, že naši fanoušci mají tak rozmanitý hudební vkus. Od počátku jsme cítili, že to má být rockový song s částí, kterou naši fanoušci mohou s námi zpívat na turnajích. Právě jeden z našich fanoušků, Filip Hloušek (kytarista), přišel s nápadem
nahrát tento song s Mirem Šmajdou! Všichni v SINNERS byli nadšení a výsledek předčil všechna naše očekávání,” řekl Business Development Manager SINNERS Esports Milan Hýbl.

Miro Šmajda je slovenský zpěvák, skladatel, textař a producent. Je známý rovněž jako frontman českých rockových kapel Walda Gang a TERRAPIE.

„CSko byla srdcovka z mého dětství, kdy jsme po škole klasicky se spolužákama utíkali do herny za hlasitých hádek, která mapa se dnes bude hrát, takže když přišla nabídka spáchat hymnu pro SINNERS, můza měla jasno,“ prozradil Šmajda ke spolupráci s esportovou organizací.

Hymna "WE ARE SINNERS" je k dispozici na všech hlavních hudebních platformách, a to včetně Spotify, Apple Music a YouTube. Tým SINNERS Esports srdečně zve fanoušky, média a všechny milovníky hudby a esportu, aby tento hudební projekt podpořili.

„Miro jako zkušený rocker vložil do tvorby něco tak unikátního, co osloví i ty, kteří obvykle rock nebo metal neposlouchají. Patří mu náš obrovský dík, stejně tak jako kapele TERRAPIE – vytvořili jste opravdový BANGER! Dále také velký dík patří našemu motion designérovi - Matěji Červinkovi, který s pomocí AI vytvořil videoklip, jenž má atmosféru, která stoprocentně vystihuje SINNERS,“ dodal spokojeně Milan Hýbl k projektu.

 


Zdoj úvodní fotky a citací: SINNERS Esports

Author photo
Jakub "Koty" Kotajny Student žurnalistiky na FSV UK, který se vydal na dráhu tuzemského Counter-Strike komentátora a redaktora.