CS:GO

SINNERS v problémech. Kontumační prohra i zdravotní potíže. Dokáže tým vyladit formu na play-off?

SINNERS v problémech. Kontumační prohra i zdravotní potíže. Dokáže tým vyladit formu na play-off?
17. 6. 2021
  |  

Domácí jednička si vybrala v polovině června velkou dávku smůly. Tým jednak zastihly zdravotní potíže a zároveň problémy s připojením. Přesto v ESEA skupině končí na předních příčkách.

Celek SINNERS si několik týdnů před letní přestávkou, kterou chce management organizace věnovat odpočinku hráčů mimo CS:GO, vybral pořádnou dávku smůly. Sestavu pod vedením Sebastian "beastik" Daňa provázejí zdravotní potíže, které sami hráči a organizace komentují na sociálních sítích.

Covid nesložil pouze oskara, ale také WiFi SHOCKA. Děkujeme strašně moc Ladislav "GuardiaN" Kovács za pomoc. GGWP Lyngby Vikings.
SINNERS
Vyjádření na sociálních sítích
V sestavě SINNERS se tak objevilo i zvučné jméno v podobě Ladislava "GuardiaN" Kovácse, který hostoval za Tomáše "oskar" Šťastného. Bohužel i tyto okolnosti stály SINNERS lepší výsledek v Funspark ULTI 2021. Zdraví je ale rozhodně přednější!

Nezbývá než věřit a hráčům přát, aby zdravotní potíže co nejrychleji ustály a hráči byli fit!

Do ESEA play-off jako první nebo druzí?

Velké úspěchy SINNERS v ESEA Premier. Tým procházel základní skupinou jako nůž máslem a zastavit jej nedokázala ani zvučná jména. Nečekaně však přišla porážka s týmem Sangal. Celek i přesto mířil za prvenstvím ve skupině a postupem do play-off z nejvyššího seedu. Kaňkou na kráse budiž včerejší zápas s Izako Boars, který se nakonec neodehrál, protože pokračující zdravotní potíže nedovolili SINNERS nastoupit.

Kvůli zdravotním problémům našich hráčů jsme byli nuceni vzdát zápas s Izako Boars v ESEA Premier. Do play-off načerpáme síly a porveme se o postup do ESL Pro League!
SINNERS
Vyjádření na sociálních sítích
Aktuálně mají SINNERS stejně bodů jako druzí AGO, které ale porazili ve vzájemném duelu. Kvůli včerejšímu kontumačnímu zápasu mají však Češi horší RD. V ESEA pravidlech se nicméně píše: "Points amassed between the tied participants (direct match win > direct match loss)."

Proč na to poukazovat? Na oficiálním ESEA webu se SINNERS nacházejí na 2. místě, na HLTVLiquipedii na prvním, kde jsou dokonce již nalosováni do souboje se 4. týmem druhé tabulky (BLINK). Aktuálně se čeká na finální potvrzení od organizátorů.

Do boje o jediný slot v ESL Pro League bude tým měl vstoupit v dalším týdnu.

Sazka eLEAGUE play-off: Obhajoba jako nutnost

To poslední, co by SINNERS chtěli, je připsat si porážku na domácí scéně v posledních zápasech, které je před letní přestávkou čekají. Domácí jednička v play-off vykročí za obhajobou v sobotu, kdy čeká na vítěze zápasu eSuba vs. ENTERPRISE, který se hraje dnes odpoledne. S oběma celky už mají SINNERS ve vyřazovacích bojích Sazka eLEAGUE zkušenost, respektive s oběma se potkali v posledních 2 finálových zápasech.

Zdroj úvodní fotografie: sinners.gg
Author photo
Vojtěch Pres Bývalý komentátor, nadšenec do rekreační cyklistiky a esportu.