CS:GO

Potvrzený přestup mezi Dark Tigers a Dynamo Eclot! Adam "ZEDc" Bartko se vrací do známého prostředí

Potvrzený přestup mezi Dark Tigers a Dynamo Eclot! Adam "ZEDc" Bartko se vrací do známého prostředí
13. 6. 2021
  |  

Neuběhlo ani 6 měsíců a Adam "ZEDc" Bartko se vrací pod křídla organizace Dynamo Eclot. Dnes byl zfinalizován přestup z Dark Tigers.

Několik dní po sobě jsme informovali jednak o konci Stinxe a Majkyho v týmu Dynamo Eclot, stejně jako o oznámení prvního ze dvou navrátilců do sestavy, kterým se stal Filip "K1-FiDa" Dvořák.

Nyní oficiálně přichází také slovenský hráč Adam "ZEDc" Bartko, který doposud 6 měsíců oblékal dres organizace Dark Tigers.  Management Dynamo Eclot tak pomalu ale jistě kompletuje sestavu, která organizaci přinesla 2. místo z MČR a další zajímavé umístění v minulých letech. 
Konkrétní cenu za přestup a vykoupení slovenského hráče z aktivního kontraktu v Dark Tigers nechtěl Ondřej Bobula (CS:GO manažer Dynamo Eclot), na základě smlouvy, specifikovat, nicméně na dotaz Sazka Esport potvrdil, že v rámci správného ekosystému esportu dávalo smysl Adama "ZEDc" Bartka z platného kontraktu vyplatit.

Zároveň se nabízí otázka proč management zvolil zrovna tuto dvojici (FiDa a ZEDc). I na tuto otázku nám poskytlo Dynamo Eclot vyjádření:

S obidvoma hráčmi máme historicky dobré skúsenosti a radu výsledkov za sebou. Práve preto sme sa rozhodli vložiť dôveru do rúk práve Fidovi, ktorý si svoje odkrútil či už v esporte alebo v normálnom športe. Podľa nás človek s podobnými skúsenoťami má najlepšie atributy a predpoklady na to viesť tím a správne nastaviť tréning a ciele. Zeda si zvolil ako prvú zmenu ku ktorej by pristúpil a na koľko aj naše skúsenosti s Adamom sú pozitívne, neostávalo nič iné ako súhlasiť.
Ondřej Bobula
CS:GO Manažer DNE
Otázkou zůstává co s Dark Tigers. Tým opustili před pár měsíci Zyored s MAXXem, kteří se rozhodli vyzkoušet výzvu v zahraničí. Oporu našel celek v talentovaném Tomášovi "system" Zemkovi, kterého opěvuje také trenér reprezentace Slovenska KETUBOR v přípravných zápasech. 


Sestava Dynamo Eclot CS:GO:

  • Dominik "desty" Černý
  • Tomáš "Mix" Bilík 
  • Patrik "Lastík" Ptáček 
  • Filip "K1-FiDa" Dvořák 
  • Adam "ZEDc" Bartko


Zdroj úvodní fotografie: Dynamo Eclot
Author photo
Vojtěch Pres Bývalý komentátor, nadšenec do rekreační cyklistiky a esportu.