Životospráva
Pohyb

VIDEO: Zdravý hráč na návštěvě v Olomouci u Inside Games. Jak zvládli hráči náročný trénink?

VIDEO: Zdravý hráč na návštěvě v Olomouci u Inside Games. Jak zvládli hráči náročný trénink?
13. 7. 2021
  |  

Iniciativa Zdravý hráč od České asociace esportu má za cíl naučit hráče správnému a přirozenému pohybu. V rámci svých aktivit nyní proti sobě postavila osminásobnou mistryni světa v racketlonu a fitness trenérku Zuzanu Kubáňovou a elitní české hráče League of Legends z týmu Inside Games.

Domácí organizace Inside Games nepatří mezi plně profesionální celky s velkými investicemi, ale na scéně už působí řadu let a patří tak mezi tradiční domácí subjekty. V současné době se tato modrobílá organizace soustředí zejména na podporu League of Legends. Se svým hlavním týmem hraje prestižnější česku ligu Hitpoint Masters.

A právě z League of Legends sekce byli i hosté, kteří se poměřili s fitness trenérkou Zuzanou Kubáňovou.Konkrétně šlo o Michala "Defflok" Kratochvíla a Ondřeje "MjrDee" Hrnečka, kteří se dozvěděli, jaké cviky jim pomohou k lepším výkonům u počítače a pokusili se zvládnout celý trénink pod vedením zkušené fitness trenérky.

Kromě nezbytného rozehřátí a protažení se trénink zaměřil především na rozvoj zrychlení, posílení zad a v neposlední řadě si hráči vyzkoušeli také vzájemný souboj s lany.  
Author photo
Vojtěch Pres Bývalý komentátor, nadšenec do rekreační cyklistiky a esportu.