Gear

S jakým gearem hrají mistři Sazka eLEAGUE SINNERS?

S jakým gearem hrají mistři Sazka eLEAGUE SINNERS?
26. 5. 2021
  |  

Herní vybavení je nedílnou součástí výkonu. Od výběru kvalitních sluchátek pro dobrý zvuk, myšky, podložky, až po klávesnici. S čím hrají dvojnásobní vítězové Sazka eLEAGUE, hráči SINNERS?

Sebastian „beastik“ Daňo

In-game-leader aktuální mistrů Sazka eLEAGUE, i celé ČR, preferuje složení značek Logitech a Razer. Preference třiadvacetiletého hráče v myši patří první zmíněné značce. Konkrétně myši Logitech G Pro Wireless, bezdrátové a optické žihadlo s 25600DPI se těší velké popularitě napříč domácí i světoou scénou.

Značka Razer dostala důvěru u beastika při výběru klávesnice a sluchátek. První volil mechanickou klávesnici Huntsman Tournament Edition a sluchátka ze série Blackshark V2 X.
 

Jindřich ZEDKO Chyba

Další zkušený domácí hráč aktuálně využívá podobné vybavení jako jeho týmový kolega a IGL. Tedy myš značky Logitech, konkrétně již zmíněná G Pro Wireless, Tournament Edition klávesnici od Razeru a sluchátka Razer Blackshark V2 X.
 

Max „SHOCK“ Kvapil

Jednadvacetiletá HS Machine, která patřila k nejviditelnějším osobnostem loňského ročníku Sazka eLEAGUE, si oblíbila myš od BenqQ z divize ZOWIE. Konkrétně jde ZOWIE by BenQ EC2, příjemná a lehká myš s cenovkou lehce pod 2000 korunami. RGB klávesnice Xtrfy K2 nesmí ve výběru SHOCKa chybět. U sluchátek se drží Max klasice, která patří k populárnímu vybavení už řadu let, jedná se o klasické HyperX Cloud 2.
 


Tomáš „oskar“ Šťastný

Legenda domácí scény. Aktuálně Tomáš „oskar“ Šťastný drží aktuální K/D v Sazka eLEAGUE (po 5 odehraných kolech) 2,06. Devětadvacetiletý sniper hraje s myší Razer DeathAdder V2 a od stejné značky využívá také sluchátka, která změnil od SteelSeries Game One, které dlouhou dobu využíval, konkrétně pak model Razer BlackShark V2. Ten je v SINNERS velmi populární. Lehce netradiční značku používá Oskar u klávesnice, Cooler Master Masterkeys Pro.

Adam „NEOFRAG“ Zouhar

ZOWIE by BenQ EC2-A říká NEOFRAGOvi v ruce „pane“, právě s ní se prostřílel domácí hráč mezi elitu a míří za potenciálně velkým přestupem. Podobně jako SHOCK, i NEOFRAG hraje na klávesnici Xtrfy K2-RGB. V poslední době oblíbená sluchátka Logitech (G Pro X Wireless) se stala výbavou i dvacetiletého hráče SINNERS.
 
Informace o svém gearu poskytují SINNERS na svých oficiálních webových stránkách
Author photo
Martin Kopecký Vystudovaný žurnalista a nadšený hráč, co miluje CSko a Dotu a o esport se zajímá už více než 10 let.